מאמרים

הלוואה זעירה לכל מטרה

הלוואה היא אמצעי נהדר להגשים חלום שאין לכם אפשרות כלכלית כרגע להגשים אותו. נכון שלעיתים קרובות נטילת הלוואה שלא לצורך עלולה להכניס אתכם למקום לא רצוי ולחוב אותו עליכם לשלם בקושי רב אך לרוב מדובר בהלוואות שנלקחות למטרה מסוימת מאד המאפשרת לכם ליהנות ממנה ולפרוש את התשלום הצורה במתאימה לכם ביותר. הלוואה אפשר לקחת ממספר גופים, אפשר לקבל הלוואה מהבנק, חברת האשראי או ממקור אחר. מומלץ כמובן תמיד לקחת הלוואה ממקום מאושר המוסמך להעניק לכם הלוואה שכזו ולא באופן פרטי או חלילה בשוק האפור. הלוואה לצורך שדרוג הבית, התקנות פרגולות בחצר או החלפת הסלון תוכלו לקחת ללא כל קושי.

הלוואות מהסוג הזה נקראות הלוואות קטנות, הלוואה שבה הבנק או חברת האשראי אינה דורשת מכם לתת תירוץ או לספר לה לשם מה הכסף, אתם מבקשים ולרוב, אם אין בעיה קודמת עם חשבון הבנק או הכנסה קבועה, תקבלו את ההלוואה ללא קושי, כאמור מבלי לתת דין וחשבון עבור מה היא נלקחת.

הלוואות כאלה בניגוד למשכנתא אינן דורשות מישכון של הרכישה. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא אנחנו ממשכנים את הנכס שרכשנו אל הבנק, ובמשך שנים ארוכות עד תום התשלום האחרון הבק הוא למעשה הבעלים של הנכס, רק לאחר פירעון המשכנתא ניתן בעצם להעביר את הבית אל בעלותכם. הלוואה קטנה אינה פועלת כך, אם לקחתם הלוואה לצורך שדרוג הרכב שלכם הוא אינו ממושכן לבנק, הוא שלם מהרגע הראשון, כל שעליכם לעשות הוא לפדות את החוב.

המשך מאמר