מאמרים

להתפרנס יפה גם ברשת האינטרנט

בעל עסק, אתה רוצה להתחיל ולעשות כסף מאתר אינטרנט פעיל. אתה בוודאי יודע שהיום הכלכלה בשיאה רק ברשת האינטרנט. אין פעילות כלכלית, מסחרית שלא מקבלת ביטוי ברשת ולכן גם אתה חייב להביא את עסק שלך לידי ביטוי לרשת כדי שאפשר יהיה לדבר איתך על לעשות כסף וגם לגרום לעסק לשרוד לאורך זמן.

כי מה יש בו באינטרנט? הוא פשוט משמש כהייד פארק או שער העיר של מי התנ"ך. אתה רוצה לדבר עם אנשים? לספר להם על מה שיש לך למכור? רשת האינטרנט יכולה לספק לך את הבמה לפעילות הזו ובזול. זה אורך זמן ולעיתים גם כסף , אך זה שווה זהב.

חשוב לדעת מה אתה עושה לפני שאתה נכנס לפעילות ברשת. רגע לפני שפנית למתכנת אתרים או פתחת כרטיס בפייס בוק, תעשה לך איפיון לעסק, איפיון למכלול הפעילויות המסחריות והכלכליות של העסק על מנת שאפשר יהיה להרכיב לך אסטרטגיה, אלו אינם סודות שמורים בתוך כספת וחשוב לשים יד על המידע הזה ולדלג מעבר לחומת השווק הראשוני גם זו לא משימה שדורשת פריצה לצורך גניבת קוד כספת.

כך שלא משנה מה אתה רוצה למכור גם אם אתה בונה ריהוט משרדי או מייבא ציוד למדפסות. שווק תעשה באינטרנט וחשוב ביותר לדעת למי אתה מכוון את דבריך. קהל יעד ממוקד שאליו פונים התכנים = כסף אמיתי בסוף החודש לכיס. עסק נכון הוא עסק שיודע להוציא כל חודש רשימה של קהל יעד פוטנציאלי.

כשאנו יוצרים תוכן מקצועי עבור העסק או הארגון, חשוב לנו להגדיר מספר דברים עקרוניים:
1.

המשך מאמר